Menu Zamknij

Wypożyczalnia parownic

Ktoś może zapytać, po co otworzyliśmy wypożyczalnie parownic jeśli je sprzedajemy?
Odpowiedź jest dość prosta. Profesjonalne i przemysłowe parownice nie są tanie (oczywiście nie wchodząc w szczegóły wynika to z faktu zastosowania podzespołów najwyższej jakości) . Dzięki wynajmowi potencjalny klient może sprawdzić sobie urządzenie, popracować na nim, zobaczyć zakres możliwości danej parownicy, czy w końcu wykonać usługę.
Jednym słowem w praktyce sprawdzić możliwości i zapoznać się z technologią czyszczenia i dezynfekcji suchą parą – wyrobić sobie zdanie na jej temat.
Ponadto wiele firm wykonuje różnego rodzaju usługi sprzątania, czyszczenia, dezynfekcji – od powierzchni biurowych zaczynając po przemysłowe kończąc. Dzięki wynajmie można wykonać daną usługę bez konieczności nadwyrężania budżetu przyjmując zlecenie. Jednocześnie otwierając się na nowe obszary w których można działać i oferować swoje usługi. W momencie zdobycia stałego grona zleceniodawców, bez ryzyka można zainwestować w profesjonalne i przemysłowe parownice o dużej mocy. Bez obawy o zwrot poniesionych kosztów inwestycji, a w perspektywie na generowaniu przez firmę dochodu.
Z racji na fakt, że z wypożyczalnią parownic wystartowaliśmy już kilka lat temu, mamy grono swoich stałych klientów. Klienci Ci wykorzystują przemysłowe parownice do czyszczenia m.in. tokarek cnc, powierzchni płaskich w halach przemysłowych, powierzchni szklanych, konstrukcji metalowych, kuchni w restauracjach, do sprzątania w nowo oddanych budynkach.
Oczywiście w doborze właściwego modelu myjni parowej – do danego zastosowania, służymy fachową pomocą i profesjonalnym doradztwem.
Do usłyszenia!!
Ekipa SteamSystem