Menu Zamknij

Wynajem

F.H.U. Steam – System prowadzi wynajem profesjonalnych i przemysłowych myjni parowych. Przed każdym wynajmem podpisujemy umowę. Dodatkowo pobieramy kaucję zwrotną (wysokość kaucji uzależniona jest od modelu parownicy). Koszty związane z dostarczeniem i odbiorem urządzenia po stronie wynajmującego.

Cena wynajmu uzależniona jest od modelu i od długości wynajmu urządzenia. Przy długoterminowym wynajmie specjalne rabaty!!Na specjalne rabaty mogą liczyć oczywiście, nasi stali klienci.

Jeżeli chcesz przed kupnem sprawdzić parownicę, przetestować ją lub wykonać usługę zadzwoń! Pomożemy Ci dobrać właściwe urządzenie, do Twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy!

Modele dostępne w naszej wypożyczalni parownic:
1. Steam Box Industrial 10 bar z akcesoriami – model o zasilaniu trójfazowym, dedykowany obszarom przemysłowym: linie produkcyjne, tokarki cnc, maszyny itd., myjnie samochodowe, czyszczenie hal.

2. Carmen Plus 6 bar z odkurzaczem do pracy na mokro – sucho, z akcesoriami – model o zasilaniu jednofazowym, sprawdzi się w hotelach, restauracjach, sprzątaniu biur, praniu tapicerki itd.

3. Junior Star Max 6 bar z odkurzaczem do pracy na mokro-sucho z akcesoriami – model do zastosowań jak wyżej w opisie.

4. Polti 4500 6 bar z odkurzaczem do pracy na mokro-sucho z akcesoriami – model do zastosowań jak wyżej w opisie.

5. Evo 304 8 bar z akcesoriami – jednofazowy generator pary. Do zastosowań w domu, restauracjach, kuchniach, hotelach itd.

W wypożyczalni posiadamy jeszcze:

1. Profesjonalną myjnię ciśnieniową zimnowodną Nilfisk o mocy 160 bar.

2. Automat szorująco-zbierający (bateryjny) Viper AS 430B