Menu Zamknij

Czy warto korzystać z firmy sprzątającej?

Zdania zapewne są podzielone. Co według mnie powinna zapewnić firma sprzątająca wchodząca na dany obiekt, żeby mówić o profesjonalnie wykonywanej usłudze? Przede wszystkim dobrze wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy przechodzą szkolenia z zakresu jakości sprzątania jak i znajomości użytkowej profesjonalnej chemii i maszyn czyszczących (profesjonalnych parownic, myjni parowych, odkurzaczy do pracy na mokro-sucho, szorowarek, automatów szorująco-zbierających – rodzajów padów wykorzystywanych do czyszczenie różnego rodzaju posadzek itd.).
Dopiero wtedy możemy powiedzieć, że firma jest gotowa do zapewnienia nam właściwej jakości usług sprzątania. A nam zapewni spokój i pewność dobrze wydanych pieniędzy. Nie napiszę nic odkrywczego, ale czystość w naszych firmach to podstawa, w końcu to nasza żywa wizytówka.
Z firmy sprzątającej będziemy zadowoleni tylko wtedy, gdy zapewni profesjonalizm a nie byle jakość – byle kto, byle czym, byle jak. To nigdy się nie sprawdzi.
Oczywiście specyfika sprzątanie biur, sprzątania pomieszczeń socjalnych, hal produkcyjnych jest inna i wymaga innego rodzaju skupienia i indywidualnego podejścia do danej specyfiki miejsca – tylko doświadczenie daję nam tą wiedzę.
Sprzątanie wbrew pozorom nie jest takie proste i oczywiste jak wszystkim lub wielu się wydaje. Nie każdy ma do tego predyspozycje, a dobór personelu to podstawa tego typu działalności.
Piszę to z czystym sumieniem i pewny swego dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu w oferowaniu tego typu usług :).
Czy warto korzystać z firmy sprzątającej? Z naszej na pewno. Do zobaczenia