Menu Zamknij

O firmie

F.H.U. Steam – System powstała w 2012 r. w Częstochowie. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych i przemysłowych myjni parowych. W skrócie – urządzeń, które czyszczą i dezynfekują za pomocą suchej pary. W swojej bogatej ofercie posiadamy myjki parowe uznanych i sprawdzonych producentów. Posiadających wieloletnie doświadczenie, które znajduje przełożenie w zastosowanych technologiach, jak i jakości produkowanych urządzeń: Tecnovap

Z biegiem czasu poszerzyliśmy swoją ofertę o maszyny czyszczące Viper: odkurzacze, odkurzacze do pracy na mokro, odkurzacze do pracy na sucho, odkurzacze do pracy na mokro/sucho, odkurzacze ekstrakcyjne, szorowarki, polerki, automaty szorująco-zbierające oraz chemię profesjonalną.

Oprócz sprzedaży i serwisu profesjonalnych i przemysłowych parownic oraz maszyn czyszczących, prowadzimy wynajem (wypożyczalnie) parownic i maszyn czyszczących, co pozwala na przetestowanie urządzeń, czy wykonanie zlecenia. Świadczymy takie usługi jak: profesjonalne sprzątanie biur i powierzchni użyteczności publicznej, profesjonalne czyszczenie powierzchni przemysłowych, czyszczenie maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych, kuwet itd.

Dzięki szerokiej ofercie i bogatemu doświadczeniu w branży, potrafimy dobrać odpowiednie urządzenia pod czyszczenie suchą parą, takich jak: parownice czy myjki parowe oraz maszyn czyszczących do sprzątania i czyszczenia powierzchni domowych, biurowych i przemysłowych.

Siedziba firmy znajduje się w Częstochowie, natomiast działamy na terenie całego kraju!

Zapraszamy do współpracy!